Ballina Sport Futboll Gjithë u “hidhëruam” me Adnan Januzajn, mirëpo Lladrovci del me një deklaratë...

Gjithë u “hidhëruam” me Adnan Januzajn, mirëpo Lladrovci del me një deklaratë ndryshe

309
0
SHPËRNDAJE

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka komentuar ndeshjen e sotme ndërmjet Anglisë dhe Belgjikës ku kjo e fundit ‘më në fund’ inkuadruar në lojë Adnan Januzajn.

Ndonëse ky i fundit u kritiku në masë të madhe për deklaratat e tija se është belg, ai ka marrë përkrahje nga kryetari i Drenasit.

Sonte, Adnan Januzaj, ka mundësi  tregoj veten me lojë e talent. Pavarësisht deklaratave të papëlqyeshme, i uroj sukses!

Pres të dëshmoj Adnani se ka mundësi të radhitet te kolosët e paharrueshëm të futbollit tonë…me Granitin, Xherdanin, Blerimin e Valonin.

Sukses Adnan!

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments