Ballina Ballina Gjendet një trup i pajetë në Los Angeles, dyshohet të jetë i...

Gjendet një trup i pajetë në Los Angeles, dyshohet të jetë i aktores shqiptare

305
0
SHPËRNDAJE

Adea Shabani ka mbi një muaj që është zhdukur.

Detektivët e departamentit të policisë në Los Anxhelos që hetojnë zhdukjen e aktores 25-vjeçare u përgjigjën se të martën në një vend në verilindje të Sacramentos, kanë gjetur një varr, që me gjasë është varri i mundshëm i aktores – njoftoi një dëshmitar okular.

Lajmet e dëshmitarëve okularë mësuan se një njeri që vrau veten pas një ndjekjeje të shkurtër në zonën e LA ishte i dashuri i shqiptares nga Maqedonia të zhdukur në Hollywood.

Sipas zyrës së sherifit, hetuesit nga të dy agjencitë e zbatimit të ligjit dhe antropologët nga Cal State Chico janë në vendin e ngjarjes të martën në një përpjekje “për të përcaktuar nëse mbetjet e gjetura janë të lidhura me çështjen e personave të zhdukur të LAPD-së, në këtë rast dyshohet të jetë trupi i shqiptares 25 vjeçare”.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments