Home Magazina GETI DHE MARINA ME VESHJE LUKSOZE DERI NË 10 MIJË EURO

GETI DHE MARINA ME VESHJE LUKSOZE DERI NË 10 MIJË EURO

115
0
SHARE

Dyshja e njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tërheqin vëmendjen jo vetëm me projektet e tyre muzikore apo televizive, por edhe me markat e shtrenjta e jetën luksoze që bëjnë.

Së fundmi fotoja e postuar nga Marina teksa mban veshur jakne të kaltër, i markës Gucci ka çmimin 6845 euro dhe syzet 750 euro.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of