Ballina ShowBiz Geta Beqa vë në pah linjat trupore dhe tregon ushtrimin e saj...

Geta Beqa vë në pah linjat trupore dhe tregon ushtrimin e saj të preferuar

509
0
SHPËRNDAJE

Geta Beqa është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku kohë pas kohë publikon fotografi dhe video nga angazhimet e përditshme për të mbajtur gjithmonë trupin në formë.

Bukuroshja, e cila dikur ishte këngëtare dhe aktore, tash është shndërruar në një yll ‘bodybuildingu’ dhe një instruktore e suksesshme fitnesi.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments