Ballina ShowBiz Geta Beqa i qet në fushë të pasmet – thotë se e...

Geta Beqa i qet në fushë të pasmet – thotë se e bënë për motivim

657
0
SHPËRNDAJE

Ajo gëzon linja të bujshme trupore dhe për pothuajse çdo ditë na tregon se di të ruaj vëmendjen e publikut, shkruan GazetaBlic.

E këtë të diele, kampionia e palestrës – Geta Beqa ka treguar goxha shumë nga asetet e saj gjë që edhe kur e bënë gjithmonë mundohet të ketë stil dhe shije.

Kësaj here ajo vërehet qartë se duke kërkuar vëmendje i ka vënë në fokus të plotë të pasmet e ushtruara e të formësuara të cilat duke tejet provokuese në pozitën në të cilën janë kapur në pozë.

Me sa duket, Beqa po i shijon rrezet e diellit për të dytën herë me radhë këtë vit. Herën e parë ajo kishte dal për pushime bashkë me fëmijët e saj.

Me flokët e lidhura në formë bishtaleci nga maja e kohës deri në fund, ajo ka dhënë një paraqitje mbresëlënëse në bikinet e kuqe të cilat në pjesën e poshtme mezi arrini t’ia mbulonin asetet.

E shtrirë mbi peshqirin e kaltër, Geta ka theksuar linjat e saj trupore për t’i pasur zili derisa ka treguar një pjesë të konsiderueshme të lëkurës së puthitur nga rrezet e diellit e e cila kishe nisur të nxihej goxha shumë.

Këto tri imazhe të njëpasnjëshme Beqa i kishte shoqëruar me një përshkrim të shkurtër em çka kishte treguar se gjithë këtë e bënte për motivim.

jo në këto publikime është ‘mbuluar’ me komente të shumta nga dashamirët e saj të cilët e përcjellin vazhdimisht në rrjetet sociale. Njëri prej komentuesve i kishte shkruar se “kushdo që të kalon afër, ia ke ndrequr ditën”, ndërsa një tjetër i kishte thënë “je shumë e mirë por nuk ke nevojë me qit kësi foto”.

Bukuroshja e cila gëzon një popullaritet të konsiderueshëm në Kosovë dhe në botë, një ditë më parë kishte publikuar një imazh tjetër ku shihej pranë një pishine, teksa në dorë mbante një lëng frutash. Ajo kishte treguar se po e shijonte vikendin, ashtu siç gjithmonë bënë – në mënyrën sa më natyrale që mundet. /GazetaBlic /

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments