Ballina ShowBiz Geta Beqa del hot në mes të rrugës, krejt Kosova sytë kah...

Geta Beqa del hot në mes të rrugës, krejt Kosova sytë kah ajo!

320
0
SHPËRNDAJE

Ka një trup që jo çdo vajzë mund ta ketë

Dhe tani bukuroshja e palestrës, Geta Beqa ka treguar se kur është puna për t’u dukur joshëse është e zonja ta bëjë për vete të gjithë Kosovën.

Me linja të përkryera trupore, Geta edhe sot ka vendosur që ta ketë vëmendjen e të gjithëve duke u veshur ngusht, e madje edhe shkurt.

Me një fustan me ngjyrë të bardhë, ajo i ka vënë në fokus këmbët e saja të ushtruara dhe të bukura përderisa mbante në dorë një çantë me po të njëjtën ngjyrë e kishte të mbathura taka të zeza e të larta.
“Bëhu plotësisht e pandalshme” – është përshkrimi që Beqa i ka vënë fotografisë së publikuar.

E ndjekur nga më shumë se 125 mijë njerëz, ajo për pothuajse çdo ditë publikon imazhe që mund të konsiderohen motivuese për shumë vajza, e po ashtu edhe shumë provokuese në të njëjtën kohë.

Kampionia e botës e njëherësh fituesja e shumë çmimeve të para për palestër, njihet si një prej sportisteve e cila i ka bërë dhe vazhdon t’i bëjë krenar shqiptarët.
© Getta Beqa [instagram]Ajo jo gjithmonë ka qenë e tillë, pasi shumë vite më parë ishte bërë e njohur për publikun si aktore në disa skeçe humoristike.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments