Ballina Lajme Kosovë Gazi në Kuvend, angazhohet Prokuroria

Gazi në Kuvend, angazhohet Prokuroria

255
0
SHPËRNDAJE

Prokuroria e Shtetit është angazhuar në kapacitetin maksimal për t’i trajtuar ngjarjet e sotme në Kuvendin e Kosovës, dhe në pajtim me ligjin dhe praktikat e deritanishme, do të merren vendime

Votimi për Demarkacionin është ndërprerë për të dytën herë pas hedhjes së gazit lotsjellës nga deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments