ShowBiz

Futbollisti me famë botërore fiksohet pas Taynës

Tayna është kthyer në reperen më të suksesshme me hitet e saj si “Columbiana”, “Shqipe”,“Pow pow” dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale.

Tanimë fama e Taynës po kalon edhe jashtë kufijve dhe futbollisti i famshëm i BorussiaDortmund, Mahmoud Dahoud duket se është fiksuar me këngën “Pow pow” të reperes shqiptare.

Ai ka publikuar në Instastory një video të realizuar gjatë pushimeve dhe në sfond dëgjohet“Pow Pow”. Dahoud i ka bërë tag Taynës dhe ajo e ka ripostuar duke e falenderuar futbollistin.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads