Ballina Sport Futboll Futbollisti i njohur do të martohet me 2 të dashurat e tij...

Futbollisti i njohur do të martohet me 2 të dashurat e tij njëkohësisht (FOTO)

339
0
SHPËRNDAJE

Ish-ylli i Barcelonës raportohet se do të martohet me dy femra njëkohësisht.
Dyshohet se filloi të dilte me Beatrizin në vitin 2016, por në të njëjtën kohë vazhdoi marrëdhënien e tij me Priscillën, e cila filloi disa vite më parë.
Të dyja partneret e tij marrin nga 1500 euro çdo muaj nga Ronaldinho për t’i shpenzuar si të duan.
Ai ka një rregull: i blen partnereve të tij të njëjtat dhurata.

Ronaldinho i kërkoi dorën për martesë të dyjave në janar të vitit të kaluar dhe u dha unazën e fejesës.

Megjithatë kur thashethemet mbi fejesën dolën në media vitin e kaluar futbollisti i mohoi ato.

‘Mos besoni asnjë lajm, ditën që unë do të fejohem, do t’ju them,’-shkruajti Ronaldinjo në Twitter.

Motra e yllit të futbollit, Deisi, ka thënë se nuk do të jetë e pranishme në martesën treshe.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments