LATEST ARTICLES

Së fundmi ajo ka shikuar pushimet me të dashurin e saj Jacob Blyth. Dhe vetëm disa ditë pasi janë kthyer në Newcastle, Holly Hagan dukej se tashmë po ndjente nostalgji për ato ditë, derisa ka publikuar një foto të premten. Ylli...
Rita Ora ka kërkuar falje pas kritikave të këngës së saj Girls (Vajzat) nga disa muzikantë LGBTQ. Këngëtarët duke përfshirë Kehlani dhe Hayley Kiyo thanë se tekstet ishin “të dëmshme” dhe akuzuan se kënga po shfrytëzonte biseksualitetin. Në ndjesën e saj,...
Këngëtarja Soni Malaj, për fansat e saj sot ka një urim të veçantë, në ditën e verës apo zgjedh këtë menyrë për të uruar. Në mes lulesh Soni është shfaqur si një trëndafil i vërtetë, shkruan "Zëri.Info". 'Gëzuar ditën e Verës!'...
Këngëtarja e njohur me zërin e fuqishëm dhe shumë të ëmbël Teuta Selimi, thuajse çdo ditë është pjesë e mbrëmjeve muzikore jashtë vendi, ajo në këto mbrëmje shfaqet shumë elegante por edhe mjaft joshëse në disa raste, shkruan "Zëri.Info". Së...
Nuk është hera e parë që Kim kopjohet nga këngëtaret shqiptare!   Elvana Gjata na ka treguar që është një detajiste e vërtetë dhe si e tillë, fotosesionet nuk janë të thjeshta për të.  Këngëtarja shqiptare u kthye fuqishëm në tregun muzikor...
Një deklaratë e Rita Orës ka shokuar opionin mbrëmë. Këngëtarja Rita Ora gjatë ditës së djeshme ka publikuar projektin e saj më të ri “Girls”, në duet me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX. Në vargjet e kësaj kënge, Rita...
Nora Istrefi tash e disa vite është e martuar me muzikantin e njohur, Robert Berisha, shkruan Magazina.al. Ata madje janë prindër të një vajze, Reene. Megjithatë , Nora vazhdon të ruaj fizikun e saj mëse të formësuar edhe pas lindjes. Këtë...
Padyshim që ishte ndër artistet më të dashura për publikun , shkruan Magazina.al. Është fjala për këngëtaren nga Gjilani, Mirsa Kërqeli të cilën që një kohë nuk e kemi parë aktive në skenën muzikore. Megjithatë, këngët e saj vazhdojnë të...
Motrat Koçi janë gjithnjë në qendër të shtypit rozë, shkruan Magazina.al. Si Greta ashtu edhe kjo e fundit Eni, komentohen pothuajse për çdo lëvizje të tyre, e kjo falë formave trupore bombastike që kanë. Eni është mjaft aktive edhe në...
Dafina Zeqiri tashmë po synon tregun ndërkombëtar dhe duhet thënë se është në rrugë të mbarë. Pasi u shfaq në videoklipin e French Montana-s, këngëtarja shqiptare nuk ndalet. Së fundmi ajo po punon me një ndër artistët me famë botërore. Ajo...