Home ShowBiz Françeska Jaçe provokon keq, filmon veten e zbuluar në makinë

Françeska Jaçe provokon keq, filmon veten e zbuluar në makinë

398
0
SHARE

Françeska Jaçe ka provokuar keq në postimin e saj të fundit.

 Ajo ka filmuar veten teksa ndodhet në makinë. Por si gjithmonë ajo është kujdesur të nxjerrë në pah gjoksin e saj të zbuluar.

Françeska është një nga femrat më të lakuara në median rozë. Ish banorja e Big Brother nuk mund të qëndrojë jashtë vëmendjes së fansave dhe këtë e bën gjithmonë me pozat e saj sensuale.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments