Fun, ShowBiz

Fotot intime që u hodhën gabimisht në Instagram dhe bënë xhiron e rrjetit

Nuk ka rëndësi nëse fshihet brenda 24 orëve, disa imazhe nëse shikohen njëherë të fiksohen në mendje edhe nëse fshihen brenda minutit.

Ajo që ju mendoni se ia keni treguar vetëm një miku mund të qarkullojë dhe ta marrë era duke e çuar në shumë telefona.

Fotot e mëposhtme janë disa nga storyt e rrjetit social Snapchat që janë bërë virale për shkak të asaj që transmetojnë apo përmbajtjes e përshkrimit nën to.

Disa prej tyre janë të mbushura me shprehje të pista e disa të tjera tregojnë imazhe nga zonat intime të personave të caktuar që mund të kenë përfunduar gabimisht aty duke u bërë publike për miqtë.

Nëse i shihni një herë nuk mund t’i harroni sa hap e mbylll sytë!

Për më tepër shfletoni galerinë e mëposhtme.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads