Ballina Fun FOTO/ Françeska Jaçe nuk përmbahet më, u tregon të pasmet fansave

FOTO/ Françeska Jaçe nuk përmbahet më, u tregon të pasmet fansave

341
0
SHPËRNDAJE

Modelja Françeska Jaçe ka realizuar një fotosesion të ri. Këtë e ka bërë për reklamimin e disa fustaneve që mbajnë etiketën e këngëtares Zaimina Vasjari.

Në imazhet e publikuara, Françeska duket tejet seksi duke i vënë të pasmet në plan të parë dhe është ‘thyer’ në mes që ato t’i dalin akoma më të mëdha. Siç shihet nga pëlqimet dhe komentet e shumta pozitive, qëllimit ia ka arritur mjaft mirë.

Françeska në media është komentuar shpesh për shkak të pozave seksi që realizon shpesh ndërsa si duket nuk e ka ndërmend të ndalet së provokuari.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments