Ballina ShowBiz ‘Femrat q**në kë të duan…’, Armela e ‘BB’ shthur gojën

‘Femrat q**në kë të duan…’, Armela e ‘BB’ shthur gojën

367
0
SHPËRNDAJE

Më një deklaratë paksa të çuditshme vjen këtë herë Armela Hyseni, e njohur si bukuroshja e “Big Brother”, e cila ka vendosur të bëjë një krahasim mes femrave dhe meshkujve.

Ajo ka shkruar në Instragram se, “femrat mund të pallojnë kë të duan, ndërsa meshkujt vetëm ato që munden”.

Nuk dihet nëse Armela ia ka dedikuar dikujt në veçanti apo është thjesht një deklaratë e zakontë e saj, ama deri diku mund të themi se ka të drejtë!

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments