Ballina Jetë Astrologji Fati ju buzëqesh këtyre tre shenjave të Horoskopit!

Fati ju buzëqesh këtyre tre shenjave të Horoskopit!

432
0
SHPËRNDAJE
Sipas ekspertëve, janë pikërisht këto tre shenja të horoskopit që këtë javë do kenë fat dhe do i ecin gjërat në shumë fusha.
Bëhet fjalë për: Gaforren, Luanin dhe Bricjapin.
1. Gaforrja
Kur dielli është në shtëpinë tuaj të parë, ju jeni të ngarkuar me energji drejt veprimeve. Këtë javë, prania juaj po rrezaton fuqinë dhe gaforrja do të vazhdojë të ketë këtë efekt në  javët e ardhshme. Tani  është koha për të marrë çdo mundësi, pasi  nuk do të zhgënjeheni.
2. Luani
Do të ndiheni të detyruar të angazhoheni në biseda stimuluese dhe  të angazhoni një audiencë me mendjen tuaj të mprehtë. Me kaq shumë ide të shkëlqyera që rrjedhin nga mendja juaj, nuk ka asnjë mënyrë që ju të mos ndiheni të frymëzuar për të përqafuar suksesin këtë javë.
3. Bricjapi
Nuk është gjithmonë e lehtë për ju të rrëmbeni emocionet tuaja dhe t’i përdorni ato. Megjithatë, sipas intv.al dëshirat tuaja më të thella dhe talentet e fshehura do të notojnë në sipërfaqe. Këtë javë  do të jeni në gjendje të merrni të gjitha vendimet e duhura, të angazhoni  të gjitha lëvizjet e duhura dhe të ndiheni plotësisht të angazhuar me vetëdijen tuaj. E gjithë kjo do të ndihmojë në luftën kundër efekteve të Diellit kundër Saturnit, planetit tuaj sundues.
Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments