Ballina ShowBiz Fansi i çmendur bën tatuazh portretin e Rita Orës në këmbën e...

Fansi i çmendur bën tatuazh portretin e Rita Orës në këmbën e tij

369
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare me famë botërore është e shumë pëlqyer në të gjithë botën.

Ajo numëron me miliona fansa, shumica prej të cilëve kanë një dashuri të madhe për këngëtaren.

Madje së fundmi, një nga fansat e saj më të zjarrtë ka realizuar edhe tatuazh me portretin e saj.

Bëhet fjalë për artistin Juan-Pierre Le Roux, i cili merret me tatuazhe, dhe tatuazhin e radhës e ka realizuar në dedikim të këngëtares Ora.

RITA ORA on Instagram_ “Wow #Repost @jp_tattooartist this is crazy gorgeous 🙏❤❤❤❤🤪😜😝😁”

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments