ShowBiz

Eva Ndoja provokon keq në imazhin e fundit!

Këngëtarja shqiptare, Eva Ndoja di shpesh herë të bëhet provokuese, shkruan Magazina al.

Bukuroshja brune ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku shihet në veshje tërheqëse, ku nxjerrë në pah linjat trupore.

Gjoksi i këngëtares vetëm sa nuk del nga kontrolli dhe ajo këtë foto e ka bërë publike për adhuruesit dhe të gjithë të tjerë ndjekës të saj.

Vlen të ceket se, në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive, “Me mu”, është kënga e fundit që ka publikuar Eva.

Sa i përket jetës private nuk është se ka treguar ndonjë gjë, edhe pse më herët është parë në shoqërimin e Cozman.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads