Ballina ShowBiz Era Istrefi tejet atraktive, vë në pah këtë pjesë të trupit (FOTO)

Era Istrefi tejet atraktive, vë në pah këtë pjesë të trupit (FOTO)

967
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi sapo ka publikuar projektin e saj më të ri ‘Origami’, shkruan Magazina.al.

E ndjekur nga më shumë se gjysmë milioni njerëz në ‘Facebook’ dhe nga më shumë se 900 mijë ndjekës në Instagram, ajo vazhdon të mbetet aktive dhe të publikojë fotografi e video nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit që ka shpërndarë, Istrefi duket mjaft atraktive dhe mëse ne formë. Madje kaq artistike se kemi parë që një kohë.

Duhet theksuar se, kënga e fundit me zhanër dancehall dhe tekst të bukur pritet të vie së shpejti edhe me videoklip.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments