Ballina ShowBiz Eni Koci merr paralajmërime për vdekje, i nxjerr identitetin mashkullit që e...

Eni Koci merr paralajmërime për vdekje, i nxjerr identitetin mashkullit që e frikëson

962
0
SHPËRNDAJE
Një mesazh shokues e ka hedhur në Instastory.
Këngëtarja Eni Koci ka bërë publike një bisedë që ka pasur me një ndjekës, bisedë kjo që për të ka qenë e tmerrshme.

Ka qenë një person që po ia rikujton vdekjen Enit dhe idejen se kur të vdes do bëhet ushqim për krimba.

Eni e shokuar nga replikimet e tilla, tha se ka nevojë për njerëz me energji pozitive.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments