Ballina ShowBiz Eni Koçi i uron mirëseardhje verës me gjoksin jashtë

Eni Koçi i uron mirëseardhje verës me gjoksin jashtë

379
0
SHPËRNDAJE

Eni Koçi është më se aktive në rrjetet sociale. Këngëtarja krahas sukseseve që promovon , ajo shpesh vë në pah edhe linjat e saj trupore, shkruan Indeksonline.

Veshur në të kuqe, ajo ekspozon këmbët dhe gjoksin , teksa uron ardhjen e verës. Siç duket në Shqipëri po mbizotërojnë temperaturat e larta, pasi që për Enin ka ardhur vera, ani pse jemi në pranverë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments