ShowBiz

Enca vazhdon me publikimin e fotografive që vënë në pah format e saj

Vënia në pah e figurës trupore nuk është shprehi e panjohur kur është fjala për Enca Haxhinë.

Këngëtarja shqiptare numëron afro dy milionë ndjekës në Instagram, ku kohë pas kohë i vë në plan të parë format e saja të bujshme.

Gjatë të shtunës, ajo ka bërë një ‘selfie’ në ashensor dhe e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale.

Në fotografinë e publikuar, në plan të parë është gjoksi i bujshëm i Encës, ndërsa për tre orë ka marrë afro 80 mijë pëlqime.

“Ky është spektakli im dhe ju jeni vetëm shikues”, ka shkruar këngëtarja në përshkrim.

Ditë më parë, Enca kishte publikuar një fotografi me të brendshme nga shtrati që nuk e linte askënd të qetë.

Më herët, ajo ka pozuar në kuzhinë, ndërsa nuk ka munguar provokimi në pozat e saj.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads