Ballina ShowBiz Enca tregon cili ka qenë shpenzimi i saj më marramendës!

Enca tregon cili ka qenë shpenzimi i saj më marramendës!

295
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Enca Haxhia ka qenë e ftuar gjatë ditës së sotme në emisionin “Rudina”.

Përveç klipit të saj “Dua” ajo është shprehur edhe për  jetën e saj private. Ajo është shprehur se sa i përket parave që ajo fiton, menaxhohen nga mamaja e saj.

“Paratë e mia i menaxhon mamaja ime. Unë nuk jam person e marrosur pas bizhuterive, makinave dhe nuk shpenzoj shumë për to.

Ndaj shpenzimet më të mëdha i kam bërë për shtëpinë që ende është në ndërtim”, -ka treguar këngëtarja.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments