ShowBiz

Enca s’ndalet: “Rrini në radhë për të fotografuar m*tin tim”

Një foto e postuar nga faqja “Vipat e Bllokut” e ka acaruar keq Encën. Këngëtarja është fotografuar në tualetin e një lokali, duke larë duart.

Dikush që ka qenë në pritje për të hyrë në tualet, ka përfituar nga situata ku këngëtarja ka qenë pa mendje dhe ka shkrepur foton.
Reagimet e komentuesve kanë qenë të shumta, pasi duket qartë ndryshimi i këngëtares live dhe në fotot që ajo publikon në rrjetet sociale.

E acaruar nga veprimi, Enca ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram.

Reagimi i Encës:

E dini çfarë është më shumë patetike? Njerëzit që krahasojnë foton time sapo dal nga banja me fotot në Instagram.
Leksion për ju dështakët: Unë jam aq e çmuar dhe e rëndësishme, saqë ju fotografoni mutin tim. Unë jam Zoti juaj.
Dhe sa për krahasimet… edhe në ditët e mia më të këqija, ndihem si krijesa më e bukur në botë sepse ashtu jam.
Dhe kështu duhet të ndiheni të gjithë (përveç ziliqarëve, ju keni Zot m* tim).”

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads