Ballina ShowBiz Enca përshëndet ndjekësit me gjoksin bombastik!

Enca përshëndet ndjekësit me gjoksin bombastik!

294
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Enca Haxhia shquhet për fotot dhe videot e saj mjaft provokuese në rrjete sociale.

Këtë herë ajo ka përshëndetur ndjekësit e saj në Instagram përmes një storie ku ka ekspozuar gjoksin e saj.

Nuk dihet se kur këngëtarja do të publikojë ndonjë klip të veror pas këngës mjaft të komentuar “Dua”.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments