Ballina ShowBiz Enca për katër ditë arrin dy milionë klikime

Enca për katër ditë arrin dy milionë klikime

323
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, ka publikuar videoklipin e ri të saj vetëm katër ditë më parë.

E kritikuar për skenat tejet të nxehta, Enca u sigurua që e gjithë vëmendja të jetë për të.

Me një model portugez si protagonist në shtrat me të në skenat që ngjajnë në filmat për të rritur, Enca u kritikua shumë për qasjen e saj.

Megjithatë, ajo vazhdoi duke promovuar klipin dhe arriti hiç më pak se dy milionë klikime katër ditë të publikimit.

Shifra këto marramendëse të shikueshmërisë, ndërkaq si duket Enca ka tërhequr vëmendjen edhe nga adhuruesit e saj joshqiptareë.

Enca krijoi famën me hitin “A pot pëlqen” që u pëlqye në mbarë botën.

Bukuroshja vazhdon të jetë ‘single’, por skenat e saj provokative nuk u pritën mirë nga publiku.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments