ShowBiz

Enca nuk i fsheh dot kilet e tepërta, fokusi tek gjoksi i saj(FOTO)

Personifikohet si njëra nga këngëtaret më seksi shqiptare, shkruan Magazina.al.

Kush tjetër mund të jetë përpos artistes Enca Haxhia, që shpesh shquhet për format trupore bombastike por edhe kritikohet për mbipeshën që ka. E këtë, e dëshmon pothuajse shpeshherë në disa imazhe që publikon.

E tillë është edhe në këtë të fundit përderisa shpërndanë pjesë dhe fotografi nga videoklipi ‘Dua’, tashmë i fundit i saj, klip ky që po kritikohet për skenat e nxehta dhe erotike.

Megjithatë, për çka komentohet më së shumti Enca është gjoksi bombastik i saj, që gjithnjë është në fokus.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads