Ballina ShowBiz Enca nuk e ndalon ‘twerk-un’: Njerëzit flasin por unë nuk e ndali...

Enca nuk e ndalon ‘twerk-un’: Njerëzit flasin por unë nuk e ndali dot

422
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Enca Haxhia edhe kur është e zënë, nuk mund të rri pa provokuar.

Në një postim të fundit në Instastory e ka treguar vetë këtë.

Aty, këngëtarja shqiptare shihet duke bërë ‘twerk’ dhe nuk mundet dot të ndaloj ani pse në të njëjtën kohë po bisedon me dikë.

”Kur njerëzit tentojnë të flasin por unë nuk mund të ndaloj së bëri ‘twerk”’, ka shkruar ajo përkrah postimit në të cilin duket tejet provokative e veshur shkurt.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments