Ballina ShowBiz Enca krejtësisht e ndryshme me pamjen e re (FOTO)

Enca krejtësisht e ndryshme me pamjen e re (FOTO)

345
0
SHPËRNDAJE

Enca Haxhia është femra më e përfolur në shoubizin shqiptar, shkruan Magazina al.

Ajo komentohet më shumë për pamjen e saj, sesa për punën që bën. Kështu, po përflitet tani edhe për ndryshimin e pamjes.

Haxhia, së fundmi ka ndërruar ngjyrën e flokëve që e bën atë krejtësisht të ndryshme dhe mjaft të bukur.

E tillë është edhe në këtë imazhin që ”Magazina al”, ju sjellë.

Enca bëri bujë të madhe me këngën e fundit që sapo ka lansuar “DUA”, projekt ky që është pëlqyer tejet mase.

Kënga ka marrë mbi 9 milionë klikime në kanalin zyrtar Youtube.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments