ShowBiz

Elvana sërish në vëmendje, ja lëvizja e saj e radhës!

Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit për shkak të dëshmisë së saj lidhur me vrasjen në ish-bllok, të ndodhur pak kohë më parë ku ishte i përfshirë edhe i fejuari i saj Ervin Mata

Përveç kësaj ajo u lakua edhe për shkak të mbylljes së Instagramit pak ditë pasi u komentua se kishte nisur të ndiqte deputetin e Partisë Socialiste, Jurgis Çyrbja. Tashmë Elvana ka bërë lëvizjen e radhës duke iu rikthyer Instagramit me disa persona më pak të ndjekur prej saj, ndër ta edhe deputeti i PS-së.

Gjithashtu kujtojmë se gjatë muajit dhjetor do të jetë premiera e komedisë romantike ku ajo është protagoniste me aktorin dhe mikun e saj Ermal Mamaqi. Mbetet për t’u parë se si do të reagojë Elvana në kohën e kësaj premiere.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads