Ballina ShowBiz Elvana më moderne se kurrë, mahnit me pamjen!

Elvana më moderne se kurrë, mahnit me pamjen!

384
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Elvana Gjata na ka surprizuar sërish me stilin e saj të veshjes.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet mjaft moderne dhe në formë. E veshur me një fustan të shkurtër të bardhë dhe me një xhaketë transparente, Elvana dukej në formë të mrekullueshme fizike.

Siç ka paralajmëruar aktualisht është duke u marrë me realizimin e një klipi të ri muzikor.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments