Ballina Uncategorized Edhe Nora prek finalen, medaljen e argjentë të siguruar

Edhe Nora prek finalen, medaljen e argjentë të siguruar

261
0
SHPËRNDAJE

Vjen edhe medalja e dytë, Nora Gjakova kualifikohet në finale

Vjen edhe medalja e dytë dhe dilema mbetet vetëm tek materiali i saj. Pas Distria Krasniqit, edhe Nora Gjakova është kualifikuar në finalen e Kampionatit Evropian Tel Aviv 2018.

Nora (-57 kg) në gjysmëfinale mundi rusen, Anastasia Konkina. Në luftën për medaljen e artë, takohet me gjermanen, Theresa Stoll.

I urojmë fat dhe suksese xhudistes tonë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments