Uncategorized

Edhe një plaçkitje e armatosur në Prishtinë

Pesë persona posa kanë kryer një grabitje të armatosur në hipermarketin “Viva Fresh”, e cila ndodhet rrugës për në parkun e Gërmisë.

Lajmin e ka bërë të ditur për Telegrafin zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 21:30 kemi pranuar informatën për një grabitje të armatosur e cila ka ndodhur në një market në rrugën Isa Kastrati në Prishtinë. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet e nevojshme policore, të cilët po merren me rastin”, ka thënë Ahmeti.

Aktualisht policia ka dalë në vendngjarje dhe po pret njësitet tjera policore, të cilat do ta kryejnë hetimin.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads