Ballina ShowBiz E quajti homoseksual, kështu ia kthen miliarderi Morena Tarakut

E quajti homoseksual, kështu ia kthen miliarderi Morena Tarakut

409
0
SHPËRNDAJE

Ish i dashuri iranian i Morena Tarakut, Sasha, i ka reaguar këngëtares kosovare pasi ajo e quajti homoseksual.

Morena Taraku dhe ishi i saj kanë nisur një luftë virtuale vetëm pak kohë pasi u bë e ditur se janë në një lidhje dashurie.

Më shumë se kaq, ata kishin bërë tatuazhe në me emrat e njëri-tjetrit, por raportet mes tyre kanë eskaluar.

Morena postoi në instagram një shkrim ku thuhej “Kur e kupton që i dashuri yt është homoseksual”

E Sasha i reagoi me një mbishkrim duke i thënë “Turp të kesh”.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments