ShowBiz

E pa besueshme çka i thotë horoskopi Remzie Osmani

Këngëtarja Remzie Osmani është një nga zërat e bukur nga Mushtishti. Edhe ajo vjen nga vendi i bilbilave dhe zëri i saj jehon në skenë prej më shumë se 30 vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e dasmave, ahengjeve, por që nuk e le pas as publikimin e këngëve dhe klipeve, po i afrohet të 50-tave, e pavarësisht kësaj po duket më mirë se kurrë.

Remzia në horoskop i përket shenjës së Virgjëreshës. A dëshiron këngëtarja dhe fansat e saj ta dinë se çka thotë sot horoskopi për të dhe ata që i takojnë kësaj shenje?

Ja detajet:

“Në aktivitetin tuaj do të provoni vendosmëri, besueshmëri dhe qëndrueshmëri. Dhuntitë tuaja do ju nxjerrin në pah. Në familje shfaqeni mendimin tuaj me qetësi dhe pa imponim, në mënyrë që të mos cenoni askënd”, përcjell “Kosovarja”.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads