Ballina ShowBiz E njohin me emrin Greta Koçi, por nuk do ta besoni si...

E njohin me emrin Greta Koçi, por nuk do ta besoni si e quajnë në të vërtetë këngëtaren

507
0
SHPËRNDAJE

Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura të publikut por për jetën e saj private dihet shumë pak.

Prej vitesh Greta nuk është përfoluar për asnjë romancë dhe gjithmonë ka preferuar të mos zhurmojë me jetën e saj.

Ndërkohë motra e saj Eni Koçi provokon në rrjetet sociale dhe shpesh tregon detaje të marrëdhënies së tyre të ngushtë.

Në një video të ndarë në rrjetet sociale Eni ka treguar se si e quajnë me përkëdheli Gretën.

“Gjejeni kush u kthye? Geçi u kthye”, dëgjohet të thotë Eni.

“Për ata që nuk e dinë Geçi më thotë shtëpia dhe Eni”, shton Greta.

Greta ishte prej disa ditësh jashtë vendit dhe postimet e udhëtimit i ka ndarë me fansat e saj.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments