Uncategorized

E mbani mend të dashurën e deputetit kosovar? Disa fotografi “hot” të saj

Iva Aliko është vajza seksi nga Tirana, e cila jeton në mes tregut të muzikës dhe modës.

Ajo është bërë e njohur për publikun që nga paraqitjet e saj nëpër emisione të ndryshme. Modelja 23 vjeçare ka filluar me modën, baletin, prezantimin dhe është duke investuar në muzikë.

Iva është aktive edhe në rrjete sociale, e cila shfaq fotografi mjaft të “nxehta”, ku edhe komentohet për pozat provokuese.

“Globisot”, ju sjellë disa nga fotografitë që nuk lënë vend as për imagjinatë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads