Ballina ShowBiz E mbani mend Hana Shehun? Ja si duket tani

E mbani mend Hana Shehun? Ja si duket tani

350
0
SHPËRNDAJE

Emri i saj po qarkullon prej vitesh në shtypin rozë, shkruan Magazina al.

Bëhet fjalë për Hana Shehun, e cila për publikun u bë e njohur si prezantuese në emisionin “Teen”, në RTK, emision ky që u dedikohej tinejgjerëve. Ajo, gjithashtu ka qenë pjesë e modelingut, imazhi i së cilës është shpërndarë gjithandej.

Ka vite që Hana po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ka studiuar dhe është punësuar. Aktivitetin prej modeleje nuk e ka ndaluar as përtej oqeanit.

E së fundmi, u martua me biznismenin ku menjëherë edhe e ka ndërruar mbiemrin në Noka.

Por, ajo çka na bie në sy është pamja dhe fiziku i mrekullueshëm qw më së miri, e vërehet në këto imazhe.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments