Uncategorized

E lezetshme dhe gjoksmadhe: Kjo bukuroshe po i trullos të gjithë në Instagram

Sophie Mudd është një modele e ëmbël dhe jashtëzakonisht joshëse.

Zeshkanja njihet për gjoksin e saj të madh, i cili i ka ndihmuar asaj shumë që të bëhet e famshme në rrjetet sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja 18-vjeçare ka mbi gjysmë milioni ndjekës, për të cilët ajo vazhdimisht reklamon asetet e saj.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads