Yjet

‘E lagur’ Xhbanja e ‘O sa mirë’ lë pa tekst me bukurinë!

Aktorja Arjola Demiri, e njohur me ‘Xhbanja’ nga seriali ‘O Sa Mirë’ është shfaqur shumë joshëse.

Në fotografinë e publikuar në rrjetin social Facebook, Arjola duket një femër shumë tërheqëse dhe e bukur, shkruan Magazina.al.

Ndryshe aktorja është duke shijuar suksesin e shfaqjes ‘Kuartet’ që ditë më parë pati edhe premierën në teatrin ‘Dodona’ së bashku me aktorin Ermal Rexha.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads