Ballina Shendetesi E gjithë bota e Miriam Canit në një foto

E gjithë bota e Miriam Canit në një foto

382
0
SHPËRNDAJE

Këngëtaraja Miriam Cani ka ndarë në rrjetet socialë një foto të ëmbël, e cila mbush me emocione.
Albani dhe vajza e tyre Ameli në përqafim. E çfarë mund të kishte më të bukur se kaq për sytë e anëtares së jurisë ‘The voice Kids’

Krah fotos Miriami kavendosur një glob, duke lënë të kuptohet se e gjithë bota për sytë e saj janë në këtë foto. Gjithmonë çifti më i dashur i publikut shqiptar kanë reflektuar harmoni familjare.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments