Ballina Lajme Kosovë E dhimbshme, vjen nga Gjermania, kosovari A.G. vdes në dasmë

E dhimbshme, vjen nga Gjermania, kosovari A.G. vdes në dasmë

435
0
SHPËRNDAJE

Mbrëmja e kaluar ka qenë fatale për një kosovar nga fshati Kishnicë, me banim në Gjermani, transmeton Gazeta NewBorn.

A.G ishte i ftuar në një dasëm në një nga hotelet e njohura të Prishtinës.

Kur atmosfera po rritej në dasëm, personi në fjalë u gjet në vështirësi pasi që pësoi sulm në zemër.

Pavarësisht transportit të shpejt në një nga spitalet private në afërsi të hotelit, A.G nuk arriti të mbijetoi sulmin duke ndërruar jetë.

Siç e thotë tradita, i gjalli me të gjallin, i vdekuri me të vdekurin, dasma nuk u ndërpre dhe vazhdoi deri në fund, normalisht me shije më të hidhur!

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments