Home ShowBiz E bukur sa më s’ka! Argjentina befason me pamjen e saj

E bukur sa më s’ka! Argjentina befason me pamjen e saj

297
0
SHARE

Këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj është rikthyer tejet fuqishëm në muzikë, shkruan Magazina al.

Ajo për pak kohë ka sjellë 3 projekte muzikore, që po pëlqehen dhe dëgjohen mjaft shumë. Përpos sukseseve në muzikë, Ramosaj shquhet edhe për pamjen e veçantë që ka.

Në rrjete sociale, poashtu është mjaft aktive. Fotografia e fundit thjesht ju lë pa fjalë, me bukurinë rrezatuese të Argjentinës.

I fundit projekt i lansuar është në bashkëpunim me Seven Saraqin “Pa ty”.

Vlen të ceket se, këngëtarja Ramosaj është e martuar dhe ka një djalë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments