Jetë

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 8 Dhjetor 2018

Këto janë dy shenjat më me fat, 8 dhjetor 2018

Demi– Një ditë e qetë dhe pranë familjes do të jetë kjo e shtunë. Të gjithë njerëzit në familje do të tregohen të dashur me ju. Në mbrëmje shpenzoni kohë me miqtë.

Binjakët – Ju do të keni një ditë emocionalisht të trazuar. Pasdite do të jeni nën shoqërinë e partnerit. Sot do të merrni një propozim shumë interesant që nuk e kishit menduar. Një përgjigje pozitive nga ana juaj do jetë me shumë rëndësi për partnerin.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads