Home Astrologji Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 24 Prill 2019

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 24 Prill 2019

60
0
SHARE

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot?

DASHI- Pas melankolisë së ditëve të fundit, hyrja e Hënës tek Luani do të sjellë një valë të re entuziazmit për t’u përdorur, si në dashuri, dhe në punë: ju jeni shpirtra aventureskë, kështu që shikoni të ardhmen lentet rozë të optimizmit.

PESHQIT- Vazhdon favorizimi i yjeve sidomos në dashuri, ku trekëndëshi mes Venusit dhe Akrepit dhe Neptunit në shenjën tuaj do e bëjë joshjen prej jush veçanërisht magnetike. Në punë do të shpërbleheni për aftësinë tuaj në përshtatjen ndaj risive.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of