Ballina ShowBiz Duke shijuar pushimet luksoze, Angela Martini xhiron trupin e saj joshës në...

Duke shijuar pushimet luksoze, Angela Martini xhiron trupin e saj joshës në bikine

334
0
SHPËRNDAJE

Është një nga modelet më të komentuara shqiptare.

Angela Martini ka disa ditë prej kurë ka filluar pushimet, duke vizituar kështu destinacione të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Pas Bodrumit, ajo dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu udhëtuan për në Mykonos, ku po shijojnë pa fund pushimet.

Në rrjete sociale, modelja ka publikuar vazhdimisht imazhe të reja, në të cilat shfaqet me rroba banjo.

Njësoj ka vepruar edhe së fundi me disa imazhe, të cilat i postoi në Instagramin e saj, e ku në fokus ishte gjoksi i saj.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments