Ballina ShowBiz Dua po shijon qëndrimin në Prishtinë! Relaksohet me të dashurin në pishinë

Dua po shijon qëndrimin në Prishtinë! Relaksohet me të dashurin në pishinë

471
0
SHPËRNDAJE

Dua Lipa bashkë me të dashurin e saj, Isaac Carew dhe anëtarët e ekipit të saj, kanë udhëtuar dje drejt Prishtinës.

Këngëtarja në mbrëmje i ishte drejtuar medieve në një konferencë për shtyp, shkruan lajmi.net.

Sot, këngëtarja ka shfrytëzuar ditën për t’u relaksuar bashkë me të dashurin dhe familjen në pishinën e hotelit “Emerald”.

Lajmi.net ka siguruar një imazh ku shihen çifti teksa po merrnin rreze dielli në pishinë, bashkë me ta ishte edhe vëllai i Duas, Gjini.

Dua Lipa do të performojë nesër (e premte) në parkun e Gërmisë, ndërsa përveç saj, gjatë tri ditëve sa zgjat festivali, do të perfomojnë edhe Action Bronson, Dj. Martin Garrix e shumë artistë të tjerë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments