Ballina Muzike Dua para një publiku të gjerë në Australi, s’i ndahet suksesit

Dua para një publiku të gjerë në Australi, s’i ndahet suksesit

357
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa vazhdon suksesin e saj fantastik anembanë botës.

Përpos që u zgjodh këngëtarja e vitit në Britani, ajo koncertet e saj i ka ndër më të mëdhatë.

Dua këtë herë ka performuar në Melburn të Australisë, para një publiku të gjerë dhe fantastik, transmeton Indeksonline.

Siç duket puna e madhe që po bën Dua po i shpërblehet me një dashuri të pafund të publikur në botë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments