Fun, ShowBiz, Yjet

Dua Lipa thyen edhe një rekord (Foto)

 

Dua Lipa është këngëtarja e njohur shqiptare që tashmë ka hyrë furishëm në tregun muzikor.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh ku shfaqet shumë provokative dhe në formë, transmeton Indeksonline. Aty ajo ka theksuar se ka thyer edhe një rekord me këngën e saj “IDGAF”. Këngë kjo e cila ka arritur 100 milion klikime në një muaj.

Dua është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare kurse ajo shumë shpejt ka paralajmëruar se do të përformoj në Kosovë.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads