ShowBiz

DUA LIPA SI BABADIMWR

DUA LIPA SI BABADIMWR

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Ajo po lë pas vete një vit të jashtëzakonshëm me projekte muzikore, koncerte si dhe çmime të fituara.

Këngëtarja përmes llogarisë personale në Twitter ka falënderuar të gjithë për një vit kaq të mrekullueshëm.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads