Muzike, Yjet

Dua Lipa pa të brendshme në Nju Jork (Foto)

Një ditë përpara performancës mbresëlënëse në emisionin televiziv Colbertlateshow në Nju Jork, këngëtarja mahnitëse Dua Lipa është shfaqur rrugëve të qytetit tepër seksi.

Zeshkania shqiptare e veshur me një minifund të zi dhe bluzë po me të njëjtën ngjyrë i ka magjepsur këmbësorët.

 

Por një detaj i veçantë spikaste nën trikon me logo të Duas.

Ylli i ri i muzikës Pop kishte “harruar” ose qëllimisht nuk kishte veshur sutjena, duke nxjerrë shumë në pah gjoksin e saj.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads