Home Muzike Dua Lipa pa të brendshme në Nju Jork (Foto)

Dua Lipa pa të brendshme në Nju Jork (Foto)

298
0
SHARE

Një ditë përpara performancës mbresëlënëse në emisionin televiziv Colbertlateshow në Nju Jork, këngëtarja mahnitëse Dua Lipa është shfaqur rrugëve të qytetit tepër seksi.

Zeshkania shqiptare e veshur me një minifund të zi dhe bluzë po me të njëjtën ngjyrë i ka magjepsur këmbësorët.

 

Por një detaj i veçantë spikaste nën trikon me logo të Duas.

Ylli i ri i muzikës Pop kishte “harruar” ose qëllimisht nuk kishte veshur sutjena, duke nxjerrë shumë në pah gjoksin e saj.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of